Kancelaria Prawa Imigracyjnego

Queen City Immigration Law jest kancelarią prawną w Charlotte w stanie Karolina Północna oferującą wszelkie usługi w zakresie amerykańskiego prawa imigracyjnego.

Kancelaria koncentruje się na strategicznych potrzebach naszych klientów. Nasza firma specjalizuje się w zdecydowanej, inteligentnej i dokładnej reprezentacji prawnej zarówno dla pracodawców, jak i inwestorów. Wspieramy również rodziny i osoby prywatne na całym świecie oferując usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dysponujemy zespołem prawników posługujących się biegle językiem polskim, hiszpańskim i wietnamskim, którzy gotowi są świadczyć na rzecz naszych klientów usługi na najwyższym poziomie. Obsługa w pozostałych językach może zostać zorganizowana na życzenie klienta.

Doświadczeni adwokaci
Ekspertyza na której możesz polegać

Rozwiązujemy problemy
Dedykacja do dostarczenia najlepszych rezultatów

Rozwiązania imigracyjne
Ponad 100 udanych spraw

Sự công bằng

Obrona przed deportacją

Deportacja jest przerażającą perspektywą, więc upewnij się, że masz kogoś, kto może ci pomóc w obronie siebie i swoich praw.

legal paper white

Prawo imigracyjne

Specjalizujemy się we wszystkich zakresach prawa imigracyjnego, od pomocy w uzyskaniu obywatelstwa po ubieganie się o zieloną kartę na podstawie zatrudnienia.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym założeniem działalności gospodarczej w USA, nasz zespół może pomóc w uzyskaniu zielonej karty lub wizy poprzez bezpośrednią inwestycję zagraniczną (FDI).

Rozwiązania we wszelkich kwestiach imigracyjnych

01.

Doświadczenie

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawa imigracyjnego.

02.

Poufność

Współpracując z nami, możesz być pewny, że Twoje informacje pozostaną prywatne.

03.

Uczciwość

Naszym celem jest uczciwa i rzetelna obsługa klientów, aby mieć pewność, że dostaniesz usługę, na którą zasługujesz.

04.

Szybkie wyniki

Jeden z naszych prawników jest zawsze gotowy do odebrania połączeń, więc nie będziesz musiał czekać na odpowiedź na twoje pytania.

crone

Usługi Prawne

Kancelaria prawna Queen City Immigration Law jest gotowa do pomocy w pełnym zakresie prawa imigracyjnego, od obywatelstwa i naturalizacji, poprzez złożenie wniosku o zieloną kartę dla członków rodziny, przez obronę przed deportacją, po imigrację na zasadzie zatrudnienia.

  • Imigracja na zasadzie zatrudnienia

  • Adwokat Imigracyjny blisko mnie

  • Obywatelstwo & Naturalizacja

Praca jako lub zatrudnienia cudzoziemca może być dosyć trudna. Uzyskanie zezwolenia do pracy często wymaga spełnienia wielu różnych wymagań i formalności. Jednak z pomocą prawnika ds. imigracji na zasadzie zatrudnienia z Queen City Immigration Law można rozwiązać wiele z tych problemów. Oferujemy pomoc w uzyskaniu wielu różnych wiz i możemy wskazać, co każda z nich oferuje. Następnie doradzimy, która z nich jest najbardziej korzystna w danych okolicznościach. Ponadto możemy obsłużyć sprawę od początku do końca, co oznacza, że nie musisz się martwić, że zrobisz coś źle.

Nasze usługi w zakresie amerykańskiegoprawa imigracyjnego i obywatelstwa nie mają sobie równych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomóc wielu osobom i pracodawcom w uzyskaniu zezwolenia na pracę i pobyt w Stanach Zjednoczonych - bez względu na to, jaką to przybierze formę. Jeśli więc potrzebujesz prawnika ds. imigracji w Charlotte w stanie Karolina Północna, zadzwoń do nas już dziś. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę na temat imigracji na zasadzie zatrudnienia.

Posiadamy biura w Charlotte w Karolinie Północnej i w Cleveland w Ohio. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady prawnej.

Znalezienie dobrego prawnika imigracyjnego może być trudne. Nie tylko potrzebujesz kogoś, kto rozumie prawo imigracyjne, ale również kogoś, kto zrozumie i szanuje Twoją sytuację i jest gotów współpracować z Tobą, aby upewnić się, że proces przebiegnie bezproblemowo.

W Queen City Immigration Law rozumiemy, że każda sytuacja jest wyjątkowa. Dlatego stosujemy zindywidualizowane podejście do naszych usług związanych z amerykańskim obywatelstwem  i imigracją. Każda sprawa zostanie dostosowana specjalnie do własnych celów, potrzeb i ogólnej sytuacji. Ponadto możemy zaoferować usługi w różnych językach, w tym polskim, hiszpańskim, wietnamskim, i angielskim. Rozumiemy, że proces imigracji może być trudny i chcemy go maksymalnie uprościć.

Nasza kancelaria posiada biura w Charlotte w Karolinie Północnej i Cleveland w Ohio. Jesteśmy niezwykle responsywni i staramy się zapewnić Ci szybką obsługę. Więc nie martw się o znalezienie w pobliżu siebie innego prawnika imigracyjnego. Umów się z nami dzisiaj.

Dla wielu osób przybywających do Stanów Zjednoczonych ostatecznym celem jest uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa, które można osiągnąć poprzez naturalizację. Osoba posiadająca zezwolenie na stały pobyt na okres co najmniej 5 lat (3 lata w przypadku małżeństwa z obywatelem USA) i spełniająca pozostałe kryteria ma prawo złożyć do USCIS wniosek o nadanie obywatelstwa.

Nasi doświadczeni prawnicy pomogą zrozumieć wymagania naturalizacji i wskażą, co należy zrobić, żeby te wymagania spełnić. Pomożemy również w skompletowaniu informacji i dowodów, przygotowaniu pakietu aplikacyjnego, a także w nauce do testu na amerykańskie obywatelstwo.

Jeśli szukasz adwokata imigracyjnego w celu uzyskania obywatelstwa, odwiedź naszą stronę na temat obywatelstwa i naturalizacji, aby dowiedzieć się więcej.

Bez względu na to, z jakim prawem imigracyjnym potrzebujesz pomocy, możemy sobie z tym poradzić. Zadzwoń już dziś i umów się na rozmowę z nami. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze możesz mieć pewność, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach.

Doświadczeni prawnicy gotowi do pomocy.

Adwokaci Imigracyjni

dinh tran senior lawyer queen city immigration law

Główny Prawnik

Adwokat Dinh Tran jest wielokulturowym i wielojęzycznym prawnikiem zajmującym się wyłącznie sprawami w zakresie amerykańskiego prawa imigracyjnego i obywatelstwa. Dinh Tran pochodzi z Wietnamu, wychował się w Polsce i ukończył studia prawnicze na Mercer University w stanie Georgia.

Dzięki wielopłaszczyznowemu podejściu do praktyki prawnej Dinh miał możliwość pogłębienia swojej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie prawa imigracyjnego i obywatelstwa, a także umiejętności w zakresie rozpatrywania spraw azylowych i deportacyjnych.

crone

Dlaczego właśnie my

W Queen City Immigration Law, naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług dla wszystkich naszych klientów.

Play Video

“Our attitude towards immigration reflects our faith in the American ideal. We have always believed it possible for men and women who start at the bottom to rise as far as the talent and energy allow. Neither race nor place of birth should affect their chances.”

Robert F. Kennedy

Latest news

Catch all the latest news, events, updates and inspiration on our blog.

No posts found!

Skontaktuj się z nami:

Adwokaci w kancelarii prawnej Queen City Immigration Law mają wieloletnie doświadczenie w różnych kwestiach związanych z wizami, pobytem w USA, i imigracją. Jeśli potrzebujesz porady lub szukasz pomocy prawnej, rozważ kontakt na naszą firmą. Chętnie pomożemy Ci w Twojej sprawie.

Bezpośdredni numer:

Jeśli szukasz szybkiej usługi, nie zwlekaj ze skontaktowaniem się z nami. Jeden z naszych prawników jest w gotowy porozmawiać z Tobą bezpośrednio. Mamy nadzieję, że będziemy mogli omówić Twoją sprawę i umówić Cię na spotkanie.

The information contained on this website is presented for informational and marketing purposes only and is not to be understood as legal advice. You should consult an attorney for advice respecting your individual needs. Dinh Tran looks forward to speaking with you about your particular needs. Please note, however, that the mere act of contacting our firm does not create an attorney-client relationship. As a result, you should never send any confidential information to our office until a Representation Agreement has been signed by both you and Queen City Immigration Law.

Scroll to Top